5 - (16)

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Prázdninový provoz MŠ Mezimostí Veselí nad Lužnicí

Od 13.07.2020 do 14.08.2020 bude naše mateřská škola uzavřena.

nutných případech mohou děti navštěvovat v červenci Mateřskou školu U Zastávky a v srpnu mateřskou školu Blatské sídliště.

V případě žádosti o umístění je nutno, aby rodiče kontaktovali ředitelství MŠ Blatské sídliště paní ředitelku Bc. Romanu Píchovu a MŠ U Zastávky paní ředitelku Mgr. Zdeňku Míkovou a domluvili si žádost a přijetí dítěte.

Přihlásit děti je možné pouze od 01.06. - 10.06.2020 !!!

Žádáme rodiče, aby nahlásili docházku dětí o prázdninách v naší MŠ na tel. čísle 606 387 337 do pátku 29.5.2020 (kdo nenahlásí, bude automaticky odhlášen).

Další informace v sekci Důležité dokumenty (Výše úplaty za červenec, srpen 2020)

Manuál pro otevírání mateřských škol

Viz sekce důležité dokumenty

Ochrana zdraví a provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020

INFORMACE O OBNOVENÍ PROVOZU ŠKOLY A PODMÍNKY PROVOZU

Vážení rodiče,

Mateřská škola Mezimostí Veselí nad Lužnicí bude otevřena dne 25. 5. 2020. Znovuotevření školy schválila Rada města Veselí nad Lužnicí nad Lužnicí, dne 13.5.2020. Otevření bude na základě  pokynů MŠMT.

K pobytu v MŠ budou přijímány děti jen zdravé, bez příznaků respiračního onemocnění (rýma, kašel, teplota). Pro děti trpící alergii je nutno doplnit potvrzení od lékaře, že je dítě léčeno alergologem. Pokud se některé příznaky objeví během dne ve škole, dítě bude izolováno a budou ihned kontaktováni rodiče k okamžitému vyzvednutí dítěte.

Mateřská škola bude otevřena především pro pracující rodiče.  S ohledem na situaci prosíme, aby zvážili docházku svých dětí rodiče na mateřské/rodičovské dovolené, děti s oslabenou imunitou a riziková skupina – žijící ve společné domácnosti se seniory!

Pokud dítě bude odhlášeno do konce června, bude platba za měsíc květen a červen odpuštěna.

Podmínky k provozu:

• dítě doprovází pouze jeden dospělý, oba mají povinnost mít roušky (v prostorách školy se doprovázející osoba pohybuje vždy v roušce a po nezbytně nutnou dobu) a podepsanou uzavíratelnou láhev (bez obsahu)

• je potřeba minimalizovat velké shromažďování osob před školou, dodržovat odstupy 2 metry

• při vstupu do školy použít dezinfekci ve vstupní chodbě

• v šatnách dodržovat odstup 2 metry, maximálně dva rodiče v šatně, ostatní čekají ve vstupní chodbě MŠ

• rodiče se nebudou shromažďovat před školou, i zde platí pravidlo zakrytí úst a nosu

• Při předávání dítěte musí rodič dodržovat k učitelce 2 metrový odstup. Rodič předá dítě pedagogovi a dítě si řádně umyje pod dozorem ruce.

• Každé dítě bude mít v uzavíratelných a popsaných igelitových sáčcích čisté roušky v šatně v poličce (min. 2 kusy, každá rouška v samostatném sáčku). Dítě musí být schopno nosit roušku a dodržovat osobní hygienu. Rodiče zodpovídají za denní výměnu čistých roušek.

• Do mateřské školy platí zákaz nošení vlastních hraček.

Škoní stravování bude poskytováno v běžné podobě s dodržováním zvýšené míry běžných hygienických pravidel. V případě nepřítomnosti dítěte nebude možné si oběd vyzvednout do vlastních nádob.

PŘED PRVNÍM VSTUPEM DO MŠ PŘEDLOŽÍ ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE DÍTĚTE ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ  (ke stažení na webu MŠ sekce Důležité dokumenty nebo předchozí domluvě k vyzvednutí v MŠ). Pokud zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude vstup dítěti do mateřské školy umožněn.

POZORNĚ SE SEZNAMTE S OBSAHEM ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ I S RIZIKOVÝMI FAKTORY.

PROSÍME, ABYSTE PŘISTUPOVALI K ROZHODOVÁNÍ O DOCHÁZCE DÍTĚTE ZODPOVĚDNĚ.

Informace o ošetřovném po otevření MŠ

Ošetřovné po 25.5.2020 - tisková zpráva
(poslední odstavec)

Děti do MŠ potřebují:

Bačkory
Náhradní převlečení včetně spodního prádla
Oblečení na pobyt venku (pískoviště)
Ručník
Pyžamo
Vše podepsané!

Děkujeme rodičům, kteří přinesou do MŠ tyto hygienické potřeby:
toaletní papír, tekuté mýdlo, papírové kapesníky, papírové utěrky, papírové ubrousky

.

Pro rodiče nováčků a nejen pro ně

Zajímavé informace pro rodiče i děti, které se v září chystají do školky si můžete přečíst v menu "Zajímavé odkazy".

Nové fotografie ve "Fotogalerii"

V levém menu je naleznete odkaz Fotogalerie. Průběžně sem doplňujeme nové fotografie z dění ve školce - ať už běžné denní činnosti, tak také výlety a jiné zajímavé akce. Sledujte naše fotogalerie na odkazu zde

Malujeme...

Poděkování:

Velmi děkujeme Monice Matějkové za ochotu, čas a trpělivost při tvoření našich webových stránek.

Poděkování patří též Mgr. Adéle Hláskové za zpracování grafického návrhu loga a jeho výrobu z naší oblíbené keramické hlíny.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign